BELKO si užíva nový domov

list-gallery

BELKO je šťastný v Košiciach, kde nahradil starú sučku špica, ktorá zomrela a rodina si bez psíka ťivot nevedela predstaviť. Domáci pán je z Belka nadšený...No, darmo, niektorý psík si ozaj musí na svoj raj počkať

Pôvodný príbeh

BELKO má asi 1rok, 16 kg.
BELKO je láska všetkých lások
BELKO je prenádherný a predobrý bielučký špic.
BELKO si zaslúži svoj nový domov. Túlal sa po neznámych dolinách aj kopcoch v okolí Košíc. V jeden deň bol videný v Nižnom Klatove, druhý v lyžiarskom stredisku a cez noc prekonal veľa kilometrov, aby sa vrátil späť do okolia školy a obchodu v obci. Boli tie najtuhšie mrazy tejto zimy, keď nemal kam zložiť hlavu...
BELKO nie je zlý, nie je uštekaný, nie je dotieravý, je veľmi milý, spoločenský, priateľský, znášanlivý...tak preco ho niekto vylozil v Klatove a opustil???
BELKO do dočasnej opatery prišiel ku dvom psíkom...jeden z nich si ho zamiloval okamžite a sú veľkí kamoši.A sučka, ktorá nie je až taká priateľská, ho toleruje a on sa z toho teší. Na voditku ide velmi dobre. Ma 100% hygienicke navyky, momentalne zije dnu v dome.
BELKO je stredný psík, našiel sa veľmi vychudnutý, mal len 15 kg, bol prechladený, mal problémy s močením, bol na antibiotickej liečbe. Dnes je v dočaske už 3 týždne a je úplne zdravý a pripravený odísť do novúho domova. BELKO je pravdepodobne kastrovaný=bude mu spravený odber krvi na zistenie hladiny testosterónu. BELKO je odblšený, dostal aj pipetu proti vonkajším parazitom, je odčervený, čipovaný a očkovaný.

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.