HANY adoptovaný

list-gallery

HANY sovje šťastie nakoniec našiel až v Nemecku. Miláčik si užíva v novej rodinke.

Pôvodný príbeh

HANY je nejlepší pes pod slnkom. HANY miluje celým srdcom a dáva to najavo v každom svojom pohľade, pohybe.HANY je bezproblémový...len mačičky nemá rád. čo je v jeho prípade absolútne zanedbateľné.
HANY je bez domova už dlho
Hanymu súrne hľadám dočasnú opateru. Doterajšia dočaska mu skončila, dnes bol v novej rodine, kde však majú mačku a tá to nezniesla psychicky, dostala záchvat od stresu a Hany musel okamžite odísť.
Preto SÚRNE hľadám novú dočasnú opateru Samozrejme, hľadám aj domov pre najlepšieho psa.
Moje číslo 0917928555

Každý ho videl. Viacerí o ňom hovorili. Ale nikto mu nepomohol.
Ako dlho sa túlal po Bysteri?? Ako dlho ho každý len odháňal?... Ale prečo?? PREČO??
VEĎ ON JE JEDEN FANTASTICKÝ PES!!
A bolo to vidieť na prvý pohľad...len to treba vedieť vidieť...
HANY je meno z môjho srdca. Iné tento psík ani dostať nemohol...honey-miláčil, medík. Je tak sladký, jemný, mojkací, odovzdaný, opatrný. Neviem, čo prežil, ale človeku bezmedzne dôveruje, Príde na každé privolanie. Teší sa z toho, že mu nieko venuje svoju pozornosť. Príde si pre pohladkanie, ale stačí mu aj môj pohľad. Skromný, tichý, bezkonfliktný, znášanlivý, poslušný...samý superlatív!!! Neklamem.
Keď si pozriete fotky v tomto albume, všetky sú jeho...keď sa našiel, bol zarastený dlhou kučeravou srsťou...spĺňal všetky moje predpoklady ideálneho psa...ak by mal staranú srsť, bol by prekrásny. Ale o jeho srsť sa nestaral nikto. Len príroda. Mal v nej neuveriteľné množstvo bodliakov, chuchvalcov, dredov, výkalov, kliešťov a bĺch. Musel veľmi trpieť, mal obmedzený pohyb všeobecne...Jediné riešenie bolo radikálne...všetko dole až na kožu. A tak sa z krásneho chlpáča stalo škaredé káčatko, ktoré však o chvíľu opäť bude mať svoju krásnu bundičku.
HANY je v dočasnej opatere u mňa doma, v Košiciach. Ja si ho užívam a dávam mu to, čo mu bolo doposiaľ odopierané. Ale len dočasne. Hľadám Hanymu láskavý a dobrý domov. Hľadám mu domov u ľudí, ktorí budú jeho nekonečnú lásku chcieť príjmať každý deň, každú chvíľu. Hľadám Hanymu domov, kde bude právoplatným členom rodiny, kde s ním budú rátať pri každej príležitosti, pretože je to nenáročný, malý a veľmi skromný psík.
 

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.