Nálezca: Psy Ulice

Typ inzerátuNÁLEZY
Meno zvieraťaLilinka
Druh zvieraťaPES
Pohlavie zvieraťaSamica
Hmotnosť10 kg
Zdravotný stav
Vek
Farba
Typ srsti
Číslo čipu
Číslo známky
Má zviera obojok

Ľubkať a zdieľať na facebooku:

  

Lilinka zatiaľ nemá žiadneho podporovateľa vo virtuálnej adopcii.

Buďte prvý, kto Lilinka podporíPrispieť môžete aj vy, zaslaním ľubovolného finančného príspevku na číslo účtu vo formáte
IBAN: SK9683300000002201011688
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX
Do poznámký pre príjmateľa uveďte "Lilinka"

ADOPTOVANÁ - LILINKA je PES ULICE, o.z.

Lilinka je zachránená fenočka z neďalekej obce pri Košiciach. Žila cca pol roka na ulici. Starali sa o ňu dobrí ľudia, kŕmili ju , starali sa aj v zimných mesiacoch a urobili jej provizórny prístrešok. Po prosbe , či nemáme dočasku sme ju vzali. Samozrejme nebolo to hneď. Lilinka ešte mesiac a pol čakala na ulici v zime , kým sa uvoľní dočasná opatera. A tak jedného v marci táto rokošná maličká fenočka prišla do Košíc.
Po týždni si dočaskárka všimla ,že je Lilinka buď dobre živená alebo je kotná...Ako to už býva zvykom druhá možnosť bola tá správna. Okamžite sme vylúčili vakcináciu a fenočka podstúpila kastráciu. Namiesto hľadania domova jednej fenočke by sme museli hľadať domovy ďalším 7 šteniatkam. Kastráciu zniesla ukážkovo a po 2 dňoch už bola vďaka nášmu veterinárovi Jožkovi fit. 
Narodená cca 03/2018, 10 kíl, 100% hygienické návyky. 

Prvé hodiny v dočasnej opatere boli neskutočne ťažké. Sadla si pred dvere a pozerala , čo sa s ňou deje a kam prišla. Druhý deň sa nám horko - ťažko podarilo o 11.00 ju vziať na rýchlu prechádzku. Prechádzanie dverami bol pre ňu obrovský problém. No druhý a tretí deň to bolo stále lepšie a lepšie. Je čistotná od začiatku ani jedna nehoda. Vie pekne ostať sama doma, nemá z toho žiaden stres. Ku ostatným psíkom v parku je opatrná, ale nie agresívna, skôr je to všetko novým prostredím a novým začiatkom jej života. 
Ak hľadáte parťáčku na dlhé prechádzky do prírody, spoločníčku na voľné chvíle, tak Lilinka je tá pravá fenočka pre Vás.

Je odčervená, odblšená, podané Bravecto proti kliešťom, kastrovaná, čipovaná.
V prípade záujmu o Lilinku sa podpisuje adopčná zmluva a platí sa adopčný poplatok za časť veterinárnych nákladov.

Thank you Linda Hernes for foster.

V prípade záujmu môžete kontaktovať na FB Vi Ki 0915567357 alebo kontaktujte OZ Psy ulice 0918020231

Kontaktovať nálezcu


Miesto straty / nálezu

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.