Nálezca: Psy Ulice

Typ inzerátuNÁLEZY
Meno zvieraťaMia
Druh zvieraťaPES
Pohlavie zvieraťaSamica
Hmotnosť34 kg
Zdravotný stav
Vek
Farba
Typ srsti
Číslo čipu
Číslo známky
Má zviera obojok

Ľubkať a zdieľať na facebooku:

  

Mia zatiaľ nemá žiadneho podporovateľa vo virtuálnej adopcii.

Buďte prvý, kto Mia podporíPrispieť môžete aj vy, zaslaním ľubovolného finančného príspevku na číslo účtu vo formáte
IBAN: SK9683300000002201011688
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX
Do poznámký pre príjmateľa uveďte "Mia"

MIA z asanačky je PES ULICE - MIA sucht Familie

V živote sa človek stretne z rôznymi situáciami. Sú prekážky, ktoré preskočíte tak, že ani o nich neviete a potom príde taká s ktorou bojujete nie dni, nie týždne, nie mesiace ale celý rok. Snažíte sa robiť možné aj nemožné no zdolať tu prekážku nemožno. Aj taká situácia prišla do rodiny čo si pred rokom adoptovala „NAŠU MIU“. Aj keď sa rodina snažila a hľadala riešenie po vlastnej osi, riešenie neprišlo. MIA sa po roku adopcie musí vrátiť späť ku PSOM ULICE a hľadať si domov. Rodinné dôvody (nesúď – kým nezažiješ). Každému kto si od nás adoptuje psíka hovoríme, že ak sa hoc čo v živote udeje...tak sme tu pre nich. Je jedno či o rok alebo desať. Sme tu a v živote nás spojili psíky...sme jedna veľká rodina a rodina musí držať spolu. 

MIA sa našla v januári 2018 ako sa túlala Košickými ulicami a skončila v odchytovom koterci (ASANAČKY). Čakala na pomoc 7 dní. Keď sme ju prevzali pod naše združenie tak sme žasli aká je veľká a dobre stavaná. Má silu aj za troch. Miesto jednej loptičky mala v ústach rovno dve. Pred tým ako sa ku nám dostala som mala pocit, že bola na reťazi, či vo voliére lebo sa nevie nabažiť tej voľnosti. No z druhej strany má 100% hygienické návyky, neničí, vie ostať doma sama a ak dovolíte tak buď na gauči alebo v posteli. 

Jediný problém čo má, že ťahá ako blázon ale to len na chvíľku pokiaľ si uvedomí, že je vonku. Ona je síce dospelá ale jej správanie by som prirovnala ku šteniatku. 
MIA je kamarátka čo sa týka psov a feniek. Je tak hravá, že ak sa už druhý psík nechce hrať a verte, že ona ma energiu na rozdávanie tak je už potom taká nepríjemná, že už začne vrčať a už sa chce dobre, že nie byť. Nestretla som sa v živote s takou fenou, ktorú ani po trojhodinovej prechádzke nezničíte. Mačky či hydina sú pre ňu niečo čo treba chytiť a pohrať sa. No hra skončí pohromou. Ľudí a deti miluje. No tým, že má svoju váhu je také nemotorné teliatko. Neublíži ale svojou láskou nerozmýšľa, že sa teší až príliš. Ak ide o jedlo tak to si dôkladne stráži, je to pažroška a to veľká. 

MIA sa na svojom pozemku a na vôdzke správa ako jedna dáma. No keď ju pustíte tak ona má pocit, že všetko môže. Je tvrdohlavá a do doslova a písmena. Zavoláte ju a ona sa Vám smeje do tváre...juchúúúú som pustená a to znamená, že si môžem robiť čo chcem. Je to „BLÁZNIVÁ ŽENSKÁ“. Spýtam sa: „Môže sa človek hnevať na človeka, ktorý má rád prírodu, cyklistiku, lenošenie, fotenie?“ (bolo to len prirovnanie – človek nie je pes samozrejeme). Je chyba to, že miluje byť NON – STOP v pohybe? Nevieme kde bola a čo zažila. Možno chce zažiť, zameškané...doprajme jej to. Človek by svoj život vyrozprával ale pes nám to dáva najavo, tým ako sa správa.

MIA je krásna čierna a dobrá fenka. Jej jedinou „chybou“ je, že miluje pohyb viac ako svoj život. Preto hľadám rodinku, ktorá žije – životom... Rodinku, ktorá je aktívna, aktívna, aktívna. 

MIA sa neskutočne teší do auta...a viete prečo? Lebo si myslí, že ide na výlet.

MIA pripomína svojim vzhľadom kríženca labradora a niečoho. Má 32 kg a vek 6/2016. Je odčervená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Nachádza sa v Košiciach a hľadá si domov snov. Domov kde ostane naveky – vekúce, pretože si to zaslúži. 

PS: Dostala šancu na život prvý krát, keď sme ju zobrali z koterca, dostala šancu druhý krát keď sa adoptovala. A dáme jej priatelia aj tretiu šancu. ČLOVEK MIENI A PÁN BOH MENÍ. V ŽIVOTE SA NEDEJE NIČ NÁHODNE...

Podmienkou adopcie je úhrada časti veterinárnych nákladov a podpísanie adopčnej zmluvy s OZ Psy ulice. Pes nesmie byť nikdy držaný na reťazi a bez prestávky zatváraný v koterci. Svoje psy/mačky si kontrolujeme.Podmienkou adopcia je sterilizáciaú/kastrícia v dospelosti! Pred rozhodnutím o novom domove musí každý uchádzač vyplniť náš dotazník, ktorý vám zašleme.
Psíky, ktoré si ešte hľadajú domov nájdete v albume tu:https://www.facebook.com/lucia.gajdosova.58/media_set?set=a.1813966305281554.1073741942.100000046062517&type=3

Kontakt : Facebook OZ Psy ulice, psyulice@gmail.com, Facebook Lucia Findrová 0918020231

 

Name: MIA

Geboren: 2016

Geschlecht: weiblich

Rasse: Mischling Labrador

Grösse: 32 kg

Ursprung: animal control service, auf der Strasse gefunden

Eigenschaften: nett, freundlich zu jedem

Kinderfreundlich: ja, sie liebt Kinder

Hunde-/Katzen- /Tierefreundlichkeit: Hunde ohne Probleme, andere Tiere sind als Spielzeug gesehen

Gesundheitszustand: Gesund, kastriert, gechipt, geimpft, entwurmt.

Geschichte: MIA kehrt zurück von Familie wo sie 1 Jahr lebte. Aus Familiengründen sucht sie jetzt neue Familie. Mia ist sehr lieb und nett. Sie hat zu viel Energie. Auch nach 3 Stunden Spaziergang ist sie nicht müde. Sie kann Kraft und Energie verschenken. Am besten wird sie in aktiver Familie mit viel Bewegung leben.

Kontaktovať nálezcu


Miesto straty / nálezu

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.